Портал споживача

Зменшити негативний вплив на довкілля можливо. Для цього необхідно уникати одноразових товарів, не купувати зайвого та максимально бережливо користуватися речами. Крім цього треба турбуватися про те, щоб продовжити життя речей після використання.

Наприклад, старі футболки згодяться не тільки для протирання пилу з меблів чи миття вікон. Є безліч ідей для більш цінного використання цих речей.

Під час майстер-класу, Галина Бузан, керівник проекту «Стале споживання – шлях до збереження довкілля та покращення якості життя», що впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, розповіла про 15 ідей для того щоб дати старій футболці друге життя. Це і килими та простирадла для оселі, і шапочки та слинявчики для діток, і будиночки та іграшки для тварин і ще багато чого.

Учасники майстер-класу виготовляли власноруч цікаві торби, стильні шарфи, а також прикраси: браслет, брошки та заколки. Чим не тільки проявили творчі здібності, а й допомогли, хоч трошечки, але зменшити об’єм відходів, що утворює кожен з нас щодня.