Портал споживача

Продукція: Фарби ТМ «Зебра» виробництва ТОВ ПП «ЗІП»

Сумнівні твердження на пакувальних/рекламних матеріалах продукції: «Екологічно безпечна»

Відповідь виробника: Лист ТОВ ПП «ЗІП» від 01.03.2016 № 4

Висновок: Застосування екологічних тверджень до фарби ТМ «Зебра» виробництва ТОВ ПП «ЗІП» є неправдивими та такими, що порушують вимоги чинного законодавства України і мають ознаки недобросовісної конкуренції відносно інших товаровиробників, що пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024.

Вжиті заходи: Матеріали за виявленими ознаками порушень чинного законодавства передані на розгляд до Держспоживінспекції України та Антимонопольного комітету України згідно рішення ухваленого на засіданні експертної комісії від 28 квітня 2016 року.

Підстава для звернення до органів державного нагляду (контролю): Ознаки порушення вимог Технічного регламент з екологічного маркування, в частині, що стосується застосування екологічних маркувань та декларацій на підставі відповідності продукції екологічним критеріям розробленим за схемою ISO 14024.

Згідно Реєстру екологічно-сертифікованої продукції, екологічний сертифікат на зазначену продукцію втратив чинність у 2014 році.

Інформація про результати розгляду органами державного контролю буде опубліковано по факту отримання.