Портал споживача

Рекомендації щодо впровадження стандарту «Зелений клас» та практичні поради для поліпшення екологічної результативності закладів освіти.

Екологічне виховання та освіта в садочку, школі або ВУЗі безпосередньо пов’язані з практичною складовою:

Впровадження заходів з енергозбереження та раціонального споживання води, що дозволять зекономити ресурси та кошти.

Роздільний збір твердих побутових відходів та належне управління небезпечними відходами, що зменшує навантаження на довкілля.

Запровадження закупівель, що ґрунтуються на вимогах до товарів чи послуг, які відповідають вимогам екологічних чи органічних стандартів, дозволять в значній мірі покращити оточуюче середовище та позитивно вплинуть на створення комфортних умов для навчання та на стан здоров’я дітей.

Саме ця ідея була закладена в основу розробленого технічним комітетом стандартизації ТК 82 «Охорона навколишнього природного середовища» екологічного стандарту для навчальних та освітніх закладів СОУ ОЕМ 08.002.37.078 Освітні послуги («Зелений клас»). Екологічні критерії.

Скористайтеся Методичним посібником, що містить рекомендації щодо впровадження стандарту «Зелений клас» та практичні приклади поліпшення екологічної результативності європейських та українських закладів освіти.